Logo Szkoły Podstawowej w Chełchach

Ogólnopolska Kampania DZIECIŃSTWO BEZ PRZEMOCY

19 listopada 2024 r.  w naszej szkole nastąpiło podsumowanie uczestnictwa w Ogólnopolskiej Kampanii DZIECIŃSTWO BEZ PRZEMOCY.
W obecności licznie przybyłych rodziców, przedstawicieli Zespołu Interdyscyplinarnego Gminy Ełk oraz Komendy Powiatowej Policji w Ełku omówione zostały kwestie dotyczące przemocy: rodzajów, ofiar, sprawców, oraz reagowania na nią. Wszyscy byli zgodni - problem jest,
ale coraz bardziej jest świadome społeczeństwo i na nieprzyzwalanie na nią. Uczestnicy spotkania zostali poinformowani o konieczności i sposobach reagowania w sytuacjach przemocowych oraz źródeł wsparcia w instytucjach wspierających.

Galeria zdjęć

2a1b5c9e-ef28-4cf3-afe6-f108a1d35085 3df148ba-b661-4d47-9e85-c6b937969419 5e82ee64-7371-43f7-852c-149dee75608a 6f18d9a1-f751-4a43-acfa-17015a5bba4f 7f22a6c9-9bd8-4ebb-abc9-d2f437342fed 134f7656-748b-41b1-bbd5-6f7d18de761d 1506ced4-045f-41f7-8275-8c6330779e9c c76b780c-4987-4424-a382-234e38d24ef2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności