Logo Szkoły Podstawowej w Chełchach

29_12_2024 Andrzejki w klasie III

Dnia 29.11.2024 w klasie III obchodzono andrzejki – tradycyjne polskie święto,  obchodzone w wigilię św. Andrzeja, łączy w sobie mistycyzm, zabawę i nadzieję na poznanie przyszłości. Tego dnia sala lekcyjna została pięknie udekorowana.

Nasze andrzejki zaczęliśmy od krótkiej rozmowy z wychowawcą o historii i tradycji związanych z tym świętym. 

Drugą część zestawy stanowiły wróżby. 

Po wróżbach odbył się słodki poczęstunek.  W tle leciała muzyka, a my tańczyliśmy i bawiliśmy się śmiejąc.

Galeria zdjęć

IMG_6292 IMG_6291 IMG_6260 IMG_6263 IMG_6265 IMG_6266 IMG_6272 IMG_6274 IMG_6275 IMG_6278 IMG_6284 IMG_6285
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności