Logo Szkoły Podstawowej w Chełchach

Bezpieczne ferie

Zbliżające się ferie zimowe były okazja do spotkania z Panią nadk. Agatą Jonik . Pani policjantka opowiedziała o czyhających w czasie ferii niebezpieczeństwach. Uczniowie wysłuchali krótkiej historyjki o Poli, która postanowiła wejść na zamarznięte jezioro. Pani nadkomisarz wraz z dziećmi poszukiwała niebezpieczeństw, jakie mogą spotkać uczniów podczas zabawy zimą. Okazało się, że uczniowie doskonale wiedzą, jakie zabawy i sytuacje mogą być niebezpieczne. Chętnie popierali je przykładami. Na koniec obiecali, że podczas ferii będą bawić się bezpiecznie. To było bardzo udane spotkanie.

Bardzo dziękujemy Pani nadk. Agacie Jonik!

Galeria zdjęć

413411239_388381407193815_4916235664448134283_n 413985233_360009716765223_7711992100230034380_n 415929092_2344295139110693_499669490745775427_n 415942212_6960836704037282_5573737536359983370_n 416524380_771079374843109_4861200750884138206_n 415554857_7457582080941279_9082730781157370002_n 411491676_380738861274482_2635004327171579860_n 413310930_309289205447777_1603412113154710212_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności