Logo Szkoły Podstawowej w Chełchach

II klasa robi placuszki

 

   Nareszcie piątek! Wyczekiwany dzień drugoklasistów. Nie chodzi wcale o to, że jutro wolne, tylko dzisiaj mamy zajęcia kreatywne – kulinarne. Proste, z dostępnych składników, a przede wszystkim szybkie w wykonaniu i mega smaczneeeeee! Placuszki, które wszyscy kochają. Każdy z nas był zaangażowany w przygotowanie II śniadania. Najpierw ustaliliśmy plan pracy, następnie szybciutko poszliśmy umyć ręce i wzięliśmy się dziarsko do roboty. Jedni kroili, drudzy mieszali, rozbijali jajka, a nawet byli śmiałkowie co smażyli naleśniki. Najfajniejsze było to, że każdy z nas sam komponował swoje placuszki. Były brzoskwinie, banany, konfitury własnej roboty, tzn. naszych mam roboty nie naszej, twarożek i przepyszna bita śmietana. Na samo wspomnienie znowu się zrobiliśmy głodni. Szkoda, że następne zajęcia odbędą się dopiero w nowym roku kalendarzowym. 

Galeria zdjęć

WhatsApp Image 2023-12-15 at 18.48.16 (1) WhatsApp Image 2023-12-15 at 18.48.16 WhatsApp Image 2023-12-15 at 18.48.16 (3) WhatsApp Image 2023-12-15 at 18.48.16 (2)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności