24.09.2024 r. klasa szósta wraz z wychowawcą była na wycieczce integracyjnej w Ełku. Odwiedziliśmy Park Wodny, gdzie bawiliśmy się wspaniale. Po wodnych zabawach wybraliśmy się na kebab oraz lody. Było super!