Logo Szkoły Podstawowej w Chełchach

Kolejny debiut w audycji "Szkoła na antenie"

Za nami kolejny debiut w audycji "Szkoła na antenie". Tym razem na dziennikarski szlak wyruszyły uczennice klasy siódmej - Maja i Patrycja. Jak im poszło? Przekonajcie się sami.

Link do audycji:

https://bayerfm.eu/szkola-podstawowa-w-chelchach-14/

Galeria zdjęć

93721180-db9e-4716-b726-c612278b9e42 a770071f-52f0-40a9-93c7-5446e7b4cd73
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności