Majowa audycja "Szkoła na antenie" i kolejny debiut za nami. Tym razem szeregi dziennikarskie zasiliła Gabrysia. Zapraszamy do wysłuchania. link: https://bayerfm.eu/szkola-podstawowa-w-chelchach-17/