Dzisiejszej nocy spędziliśmy czas integrując się! Było dużo śmiechu, zabawy i rozmów. Nie zabrakło ogniska i pizzy oraz innych smakołyków. To nasza pierwsza nocowanka, bardzo udana, więc czekamy na kolejną.