Piękno słowa i sukces naszych uczniów
Znamy wyniki Gminnego Konkursu Recytatorskiego " Rozwijamy młode talenty", który odbył się 16 czerwca 2026 roku w Szkole Podstawowej im.ks.Jana Twardowskiego w Woszczelach.
W kategorii klas 0 - I wyróżnienie otrzymała Martyna Podolewska, a II miejsce - Zuzanna Nalewajko
III miejsce w kategorii klas II - III otrzymała Antonina Szrejter
I miejsce w kategorii klas IV - V zajął Antoni Kowalewski, a III miejsce w tej samej kategorii - Gabriela Dźwil
Patronat honorowy nad konkursem objął Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski i Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku, natomiast patronat medialny - Radio Bayern FM.
Po zakończeniu konkursu uczniowie mieli moźliwość udzielenia wywiadu radiowego, podczas którego opowiedzieli o swoich wrażeniach i emocjach towarzyszących podczas konkursu.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie, kreatywność i wysiłek włożony w przygotowanie do konkursu. Życzymy dalszych sukcesów !
