Logo Szkoły Podstawowej w Chełchach

Spotkanie z policjantką

   W czwartek 9 października uczniowie uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszką Policji, Panią Agatą Kulikowską de Nałęcz. Podczas spotkania z klasami młodszymi  zostały omówione zasady bezpiecznej drogi do szkoły i domu. Uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajmością zasad dotyczących bezpieczeństwa na drodze. Starsi uczniowie rozmawiali o odpowiedzialności karnej.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie i ciekawe prelekcje. 

Galeria zdjęć

1fc9b16a-173c-43e0-8f37-b00d3738e61f 7ff5adf5-a47f-4cbe-8013-bfa2feea7f82 008dcfd0-2289-4210-8b9d-b9e8a1922e1c 8c5979b2-3cf8-49d3-840c-f9616cc93e38 79ceebbc-4824-4cce-aa9e-09336507d8d9 6719c586-5050-4738-b58b-bc39ef22d1cb 54922700-ea32-4999-9c46-72beabf124b7 d0dd0c95-6386-4529-917a-194aa5612660 d0fec561-0419-440f-9fec-080da5c43850 d657e54d-c903-41fc-94b9-f5de2430b1e9
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności