Warsztaty w ramach projektu "Szkoła Promująca Zdrowie"
W ramach projektu Szkoła Promująca Zdrowie w tym tygodniu zostały przeprowadzone dwa spotkania:
- w klasie V, dotyczące liderstwa oraz konfliktów,
- dla całej społeczności szkolnej, dotyczące asertywności i komunikacji bez przemocy.
Cały czas poszerzamy kompetencje emocjonalno-społeczne.
Aleksandra Halicka (psycholog)
