Logo Szkoły Podstawowej w Chełchach

Wizyta w Planet Cinema w Ełku

W czwartek uczniowie klas I - IV wybrali się do Planet Cinema w Ełku, aby obejrzeć film "Życzenie". Z ogromnym zainteresowaniem śledzili losy głównej bohaterki Ashy, której przyszło zmierzyć się ze złym władcą - magiem. Asha z gronem wiernych przyjaciół i zabawnym koziołkiem przeciwstawili się złu. Pomagała im gwiazdka, bez której być może nie udałoby się uwolnić i ocalić marzeń mieszkańców królestwa, zagarniętych podstępnie przez króla. I jak to w bajkach bywa, dobro pokonało zło.

Po projekcji filmu uczniowie posilili się w KFC, zjedli gofry, lody, zajrzeli do sklepów i zrobili pamiątkowe zdjęcia.

Galeria zdjęć

WhatsApp Image 2023-12-07 at 17.14.13 WhatsApp Image 2023-12-07 at 17.14.26 WhatsApp Image 2023-12-07 at 17.14.29 WhatsApp Image 2023-12-07 at 17.19.49 (1) WhatsApp Image 2023-12-07 at 17.19.49 WhatsApp Image 2023-12-07 at 17.33.17 WhatsApp Image 2023-12-07 at 17.33.18
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności