Logo Szkoły Podstawowej w Chełchach

Zapachniało świętami

   Już jutro zasiądziemy do wigilijnego stołu z naszymi kolegami i koleżankami. Dziś jednak dzięki wielkim sercom naszych mam - pani Agnieszki Dźwil i Weroniki Boguszewskiej mogliśmy poczuć przedsmak świąt. Mamy upiekły pierniczki, a nam nie pozostało nic innego, jak tylko je ozdobić. Bardzo się staraliśmy i myślimy, że wyszło nam bardzo dobrze. Zostało nam tylko czekać do jutra, kiedy będziemy cieszyć nie tylko oko, ale również posmakujemy piernikowych specjałów. 

Mamusie! Jesteście wspaniałe! Dziękujemy!

Galeria zdjęć

1c0fa605-6dbf-407f-aaf7-79afb7fc5ac8 1c015201-09b0-441a-a6d7-c355cf2c8b94 2b649ead-d186-4d66-81c9-7cd5c585dbbd 4aac7c79-0c9e-4bf4-8365-1963ce3f8f7c 4d10c1e3-08f6-4ee0-9499-9f54d06b682c 6c069b8c-eeda-4ab5-8fbc-d22aacca26da 69a9432f-5a93-4444-aecf-17b92fd61608 064a3b42-db4b-4010-bb09-8bb0339b2339 39ed14a7-6004-43d4-b3d9-58a754e86790 9edc88d7-5c2b-47c3-a822-77931b40f85f 8dc6a7f8-6dee-4453-b5d0-59e49bbee38d 1113e0e8-dfcb-4ca5-9f41-92357ed7931f 4645cf2a-d479-469d-a034-33cd99659305 5285a79a-5b7b-45b8-8f4f-d68032e17976 06014fc8-302f-4a1a-8288-7e56b06f5b07 95448d8f-edc2-4052-85cd-c2b123fa3f63 225483b9-5ae5-48b4-9ef1-2bf27ec1dcc5 a692df17-8fb6-44b5-aea1-9d822090b510 bff40355-4ab7-4cfd-a26d-f428afa2c44f d37a3331-7cb4-4432-ae60-ae77e62f2493 d4565b5e-25f6-4246-ad90-f1366085d52a e3d9d642-0eb3-470c-983a-3c6b24487ad5
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności