Logo Szkoły Podstawowej w Chełchach

Walentynki

14 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole pocztę walentynkową, umożliwiając uczniom wysyłanie serdecznych kartek i miłych słów do swoich koleżanek i kolegów.

Ta inicjatywa wprowadziła do szkoły atmosferę życzliwości i przyjaźni, sprawiając, że walentynkowy dzień pełen był radości i uśmiechu.

Galeria zdjęć

8dfbe721-bfff-4afc-9c31-8b88486057ee 59fa1e4d-a929-4d0b-992a-77c22c436e9b 82cd5102-bee3-49c6-9379-745ab1f55b6c 20442d75-a757-4d25-908b-c72c715415ff a8e751fa-64e8-4eef-b5b7-d0792e8cb8d3 c6d0acf8-76da-45a5-a15a-12a8fcd4ba99 ce271223-4af2-4e06-ad09-29f816d23085
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności