Wyśpiewała Złotą Nutkę!
19 maja 2026 uczennice naszej szkoły Łucja Dembowska z kl. III i Gabriela Dźwil z kl. V reprezentowały naszą szkołę na XXX Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Złota Nutka" organizowanym przez Ełckie Centrum Kultury. Główną nagrodę w kategorii solistów klas I-III, Złotą Nutkę, otrzymała Łucja Dembowska, która 27 maja 2026 wzięła udział w koncercie laureatów w ECK. Łucja otrzymała główną nagrodę z rąk Prezydenta Ełku Pana Tomasza Andrukiewicza. Serdecznie gratulujemy naszej Laureatce.
