Logo Szkoły Podstawowej w Chełchach

Egzamin ósmoklasisty - pierwszy dzień za nami!

   To właśnie dziś przystąpiliśmy do pierwszego w naszym życiu egzaminu. Odświętnie ubrani oczekiwaliśmy rozpoczęcia egzaminacyjnych  zmagań. Towarzyszyła nam trema, odrobina niepewności. Jeszcze szybkie przypomnienia, pytania i w końcu ... egzamin, do którego wytrwale się przygotowywaliśmy. Teraz z nadzieją spoglądamy w przyszłość. Liczymy na to, że wyniki z języka polskiego będą bardzo dobre. Jutro zmierzymy się z matematyką.

Kochani Uczniowie,

"pierwsze koty za płoty", jak mawiają starzy, mądrzy ludzie. Pierwszy egzamin za Wami.
Życzymy Wam połamania piór i jak najlepszych wyników.
Wierzymy w Was i trzymamy kciuki!

Galeria zdjęć

53b844b1-f300-4505-9d87-5dd90aaca3c5 76ea3337-1fbf-48fd-93c8-ad06a9609a44 97ba762a-8571-416d-9d84-52f30215afe0 d147ccfa-f9ab-41c4-b1d6-57af5aace690
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności