Logo Szkoły Podstawowej w Chełchach

Fluoryzacja zębów w naszej szkole

W ramach programu profilaktycznego

Dzisiaj pod nadzorem pielęgniarki szkolnej w naszej szkole odbył się I etap fluoryzacji zębów. 

Zabieg będzie powtarzany regularnie w odstępach 6 tygodniowych. 

 

Galeria zdjęć

WhatsApp Image 2023-10-18 at 11.45.07 (1) WhatsApp Image 2023-10-18 at 11.45.07 (2) WhatsApp Image 2023-10-18 at 11.45.07 (3) WhatsApp Image 2023-10-18 at 11.45.07 WhatsApp Image 2023-10-18 at 11.45.08 WhatsApp Image 2023-10-18 at 22.18.08 (1) WhatsApp Image 2023-10-18 at 22.18.08 (2) WhatsApp Image 2023-10-18 at 22.18.08
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności