Logo Szkoły Podstawowej w Chełchach

Klasy IV- VIII uczestniczyły w spektaklu profilaktycznym pt.: " Dwa bieguny".

"Teatr Kurtyna" w naszej szkole
         Uczniowie klas IV- VIII uczestniczyli w spektaklu profilaktycznym pt.: " Dwa bieguny". Była to historia szkolnych przyjaciół - Pauliny i Rafała. W domu chłopaka jego nerwowa mama ciągle krzyczała na swego syna, nie radząc sobie z jego wychowaniem. Paulina również skrywała wielką tajemnicę. W jej domu stosowana była przemoc. Spektakl zwracał uwagę na skutki przemocy w rodzinie oraz uzależnienia od nikotyny i alkoholu. Ukazał również wrażliwość na krzywdę innych i bezinteresowną pomoc w obliczu zagrożenia zdrowia i życia. Uczniowie dowiedzieli się również jakie skutki niosą za sobą negatywne emocje oraz zachowania agresywne w domu i w szkole.

Galeria zdjęć

404671396_362842469582421_5541642204285623183_n 404539396_362842382915763_6197327244149783774_n 404564699_362842602915741_1310380615266981859_n 404571767_362842369582431_335846677575576265_n 404577983_362842452915756_2410202865261674159_n 404585132_362842509582417_7141454990280037761_n 404603118_362842536249081_3645805648574212669_n 404645801_362842576249077_4453954131186599987_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności