Logo Szkoły Podstawowej w Chełchach

Ósmoklasiści w "Szkole na antenie"

   Za nami ostatnia w tym roku audycja "Szkoła na antenie". Ostatnia audycja poprowadzona przez naszych ósmoklasistów - Sebastiana i Michała.

Dziękujemy z całoroczną pracę dziennikarską. Dostarczyliście wielu wrażeń. Rozwijajcie swój talent dziennikarski!

Posłuchajcie audycji!

https://bayerfm.eu/szkola-podstawowa-w-chelchach-8/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności