Logo Szkoły Podstawowej w Chełchach

Wycieczka do Wrocławia

   W dniach 21-23 maja zwiedzaliśmy przepiękny Wrocław. Podróż odbyliśmy fantastycznym pociągiem Słowacki. Po 8 godzinach jazdy wysiedliśmy na Dworcu Głównym i pieszo przemieściliśmy się na Stare Miasto. Tam, w  hostelu Rynek 30 mieliśmy zakwaterowania.
Po pozostawieniu bagaży poszliśmy zwiedzać Muzeum Iluzji. Bardzo nam się podobało. Po  kolacji udaliśmy się na zasłużony odpoczynek.

   Rano samodzielnie przygotowaliśmy śniadanie, a po nim pojechaliśmy tramwajem do wrocławskiego Afrykarium i ZOO. Wrażenia były niesamowite. Po pysznym obiedzie w barze Swojska Chatka przemieściliśmy się do ogrodu japońskiego. Widoki i doznania estetyczne z tym związane przerosły nasze oczekiwania. Wieczorna atrakcja w postaci multimedialnego pokazu fontann zwieńczyła drugi dzień pobytu we Wrocławiu.

   Ostatniego dnia przed wyjazdem przeżyliśmy wyjątkową przygodę w Niewidzialnym domu i odbyliśmy spacer po wrocławskiej starówce. Zdążyliśmy zakupić pamiątki dla siebie i bliskich. Ostatni przejazd tramwajem na dworzec i powrotna droga do Ełku.

Wszyscy jednym chórem stwierdzili, że było cudnie, ale za krótko!

Galeria zdjęć

20250521_065216 20250521_154714 20250521_155452 20250521_155516 20250521_155628 20250521_164132 20250521_165942 20250521_171839 20250522_103840 20250522_105522 20250522_111130 20250522_111416 20250522_111419 20250522_120743 20250522_125052 20250522_125057 20250522_140003 20250522_140056 20250522_150921 20250522_150927 20250522_150933 20250522_152430 20250522_162443 20250522_163413 20250522_163548 20250522_210301 20250522_210310
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności