Logo Szkoły Podstawowej w Chełchach

Wyśpiewała "Złotą Nutkę"

   8 października 2024 r. uczennice naszej szkoły: Łucja  Dembowska z kl. II oraz Gabriela Dźwil i Anna Boruszewska z kl. IV wzięły udział w Powiatowym Konkursie "Złota Nutka" organizowanym przez Ełckie Centrum Kultury. Dziewczynki przygotowywała do konkursu pani Alicja Bielska-Oleksy. Laureatką konkursu w kategorii klas I-III została Łucja Dembowska, która 16 października 2024 r. wzięła udział w Koncercie Laureatów oraz odebrała  "Złotą Nutkę" z rąk prezydenta Ełku Pana Tomasza Andrukiewicza. 

Serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć

21ce2086-77e9-4fa5-a303-912a4e098e32 461e10dc-f806-4117-b113-a69d765ec6e2 1579e145-6c29-4640-87da-9ff8e610a14e IMG_20241017_102601 IMG_20241017_102802
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności