Logo Szkoły Podstawowej w Chełchach

Zabawy na lodowisku

   13.02.2026 r. klasy 4-8 pod opieką pań M. Kuczyńskiej i A. Sidorowicz wybrały się na lodowisko do Ełku. Dwie godziny szaleństwa na lodzie. Zabawa była wyśmienita, a uczniowie wrócili do szkoły zmęczeni, ale zadowoleni.

Galeria zdjęć

02b069f9-4935-4af7-a962-adde6567df2a 05ecc322-7b8e-4440-8d21-1a5d840457c0 6b581b4a-17a8-439d-ae3b-6adbe48780d8 9becb92c-af42-43ce-b5d9-c4627764c968 62a1c18e-876f-4801-81d3-33a90699e870 50869c8d-1d0c-46f2-adce-1cadb27e66f4 a0d59ed3-1599-4a65-b432-fbe9e431ae1b a1d111ea-d58f-416e-913f-3b56e9d821c9 a72c1103-6f15-4c0a-9930-02407f009b5c aefa1d26-f476-4c18-82e1-de36ffc22253 b618242e-006d-4837-8785-95191e1c64ce be20fe07-f810-467c-8082-47ec135a56a3 c82f11d6-ab0c-4c72-95ef-dc37c209159f c3323596-50e5-4f8a-953e-9461ee14ba0f f1b80a53-2846-46a2-8a45-aa17f8ac2f37 fb34f018-fafe-4262-8e79-a159660979b2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności