Logo Szkoły Podstawowej w Chełchach

Zwycięstwo w "Małej Lidze klas I-III"

   21 maja 2026 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Gminnym Turnieju "Mała Liga Klas I-III", który odbył się w Szkole Podstawowej w Mrozach Wielkich. Naszą szkołę reprezentowali: Gabrysia Adamska z kl. I, Marcel Topa z kl. II i Natalia Ruszczyk z kl. III. Opiekunem drużyny była Pani Alicja Bielska - Oleksy. Uczniowie musieli odpowiadać na wiele trudnych pytań z różnych dziedzin nauki. Tematem głównym były zagadnienia dotyczące Gdyni, która w tym roku obchodzi swoje stulecie. Uczniowie wzięli również udział w ciekawych konkurencjach sportowych. Naszym uczestnikom dzielnie kibicowali rodzice. Okazało się, że byliśmy najlepsi - zajęliśmy I miejsce. Gratulujemy!  

Galeria zdjęć

IMG-20260525-WA0000 IMG-20260525-WA0001 IMG-20260525-WA0002 IMG-20260525-WA0004 IMG-20260525-WA0005 IMG-20260525-WA0007 IMG-20260525-WA0009
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności