13.02.2026 r. klasy 4-8 pod opieką pań M. Kuczyńskiej i A. Sidorowicz wybrały się na lodowisko do Ełku. Dwie godziny szaleństwa na lodzie. Zabawa była wyśmienita, a uczniowie wrócili do szkoły zmęczeni, ale zadowoleni.